Karta podarunkowa


        Jak często w swoim życiu zastanawialiście się nad wyborem prezentu dla kogoś? Muszę przyznać, że mi zdarzało się myśleć: ,, Szkoda, że nie może mi po prostu powiedzieć czego chce". Niestety wtedy to już by nie była niespodzianka. A przecież wiadomo - upominki dajemy nie po to, żeby bliska osoba poczuła się zawiedziona, tylko żeby wywołać uśmiech szczęścia na jej twarzy. 

Z pomocą przychodzą nam karty podarunkowe.

        Jest to w tym momencie dość popularna forma prezentów. W naszym salonie stworzenie takich kart sprowokowały nasze jak zawsze pomysłowe klientki. Na samym początku prosiły, aby na wizytówce napisać kwotę lub zabieg, który wykupowały dla koleżanki, siostry lub mamy. Więc ponad dwa lata temu zdecydowałam się stworzyć taki bon, który będzie sam w sobie wyglądał jak piękny upominek przepasany kokardą. Teraz nasze stałe klientki jak i zupełnie nowe szaleją na ich punkcie.


Dlaczego takie bony się sprawdzają?

         Z przyjemnością nieraz dawałam karnet do fryzjera czy na zabieg relaksujący. Było to dla mnie proste, bo m. in. moja mama mogła wybrać sobie cokolwiek chciała z oferty swojego ulubionego fryzjera i wiedziałam, że będzie zadowolona. Niestety, ale bardzo często wybierając się na zakup prezentów dla kogoś kierujemy się swoimi upodobaniami i nie zawsze to wychodzi na dobre. W tym przypadku, nie ma takiej możliwości.
          Sama też niedawno dostałam od przyjaciółki taką kartę do sklepu odzieżowego. Bez problemu mogłam przymierzyć - wiedziałam, że dana rzecz jest na mnie dobra. Mogłam też wybrać coś według swojego gustu. W przypadku, gdy coś nie pasuje na nas wymiana prezentu na inny (bardzo często jest taka możliwość) najzwyczajniej nie są przyjemne. Wszystkie te procedury związane ze zwrotem - mało kto to lubi.
           Rewelacyjnym prezentem jest właśnie bon do spa, masażysty, kosmetyczki czy fryzjera. Jest to coś co nie tylko niesamowicie zrelaksuje obdarowaną osobę, ale też upiększy. Dzięki temu na długo będzie pamiętała, kto dał jej tyle radości.

            Podsumowując, jest wiele powodów dlaczego tego rodzaju prezenty zyskały wielką popularność w tych czasach. Oszczędzasz głowę i godziny, które byłyby poświęcone na poczet wymyślania rozwiązań, które uszczęśliwiłyby bliskich. Dodatkowo osoba jest w pełni zadowolona z prezentu, ponieważ po części ma wpływ na jego wybór. 

Komentarze